Filmler
Yönetmenlerle Sinema Konuşuyoruz
![](https://sinematek.tv/wp-content/uploads/2022/12/ardahanafis.jpeg)
Yönetmenlerle Sinema Konuşuyoruz… FilmKoop Ardahan Film Günleri
15 Ocak 2022 tarihinde Ardahan Dursun Akçam Kültür Evi’nde yönetmen ve yapımcılar sinemayı , Ardahan Sinema Topluluğu üyeleri ile konuştular. Şükrü Alaçam, Faruk Hacıhafızoğlu, Vuslat Saraçoğlu, Hüseyin Karabey, Pelin Esmer, Dilde Mahalli , Serkan Acar, Özgür Balcı ve Sefa Öztürk. Toplam 2 saat süren forumdan yaklaşık 20 dakikalık bir özeti sizlerle paylaşıyoruz.